Škriatkovia pomáhajú deťom – Motivačné a sebapoznávacie rozprávky

8,50 

Autor: Darina Vranová, ilustrácie Alexandra Pavlovská

Interaktívna rozprávková knižka s plnofarebnými ilustráciami je určená  pre deti vo veku 5–10 rokov.  Príbehy hravo, pomocou škriatkov, ktorí prichádzajú z krajiny, kde všetky rozprávkové bytosti žijú v harmónii riešia typické problémy detí, ktoré sú ustrašené, zlostné, smutné z posmeškov, unudené. Kniha je vhodným darčekom pre predškolákov na rozlúčku s MŠ a pre prváčikov ako pamiatka na prvý deň v škole, s možnosťou zápisu venovania.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9788088954736 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Autor: Darina Vranová, ilustrácie Alexandra Pavlovská

Interaktívna rozprávková knižka s plnofarebnými ilustráciami je určená  pre deti vo veku 5–10 rokov. Príbehy hravo, pomocou škriatkov, ktorí prichádzajú z krajiny, kde všetky rozprávkové bytosti žijú v harmónii riešia typické problémy detí, ktoré sú ustrašené, zlostné, smutné z posmeškov, unudené.  Kniha hravou formou vysvetľuje dôvod existovania hnevu, strachu, závisti a ich použitie správnym spôsobom. Vnímavosť k sebe učí deti byť vnímavými k ostatným. Kniha je vhodným darčekom pre predškolákov na rozlúčku s MŠ a pre prváčikov ako pamiatka na prvý deň v škole, s možnosťou zápisu venovania.

Výchovné využitie rozprávok a metodické pokyny pre prácu s rozprávkami sú uvedené v knihe Som kráľom svojho sveta – Spoznaj sám seba a porozumieš ostatným.

Ukážka z knihy Škriatkovia pomáhajú deťom

Ďalšie informácie

ISBN

978-80-88954-73-6

Formát

17 x 23,5 cm

Počet strán

44 farebných

Väzba

tvrdá

Rok vydania

2015

Vydavateľ

AT PUBLISHING, s.r.o.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Škriatkovia pomáhajú deťom – Motivačné a sebapoznávacie rozprávky”

Možno by sa Vám páčilo…