Čudná torta

Autor: Krista Bendová

Veršovaná rozprávka Čudná torta s bohatou farebnou ilustráciou, je knižkou v súčasnosti s vysoko aktuálnou témou, ktorá poukazuje na význam zdravého stravovania pre zdravý rast malých detí ako i na negatívny vplyv jedenia sladkých dobrôt a odmietanie potravín bohatých na vitamíny a minerály.

Vypredané

Katalógové číslo: 978-80-88954-55-2 Kategória: Značka:

Popis

Autor: Krista Bendová

Veršovaná rozprávka Čudná torta s bohatou farebnou ilustráciou, je knižkou v súčasnosti s vysoko aktuálnou témou, ktorá poukazuje na význam zdravého stravovania pre zdravý rast malých detí ako i na negatívny vplyv jedenia sladkých dobrôt a odmietanie potravín bohatých na vitamíny a minerály. Rozprávkový hrdina Fridolín na vlastnom tele zistí negatívne dôsledky nesprávneho stravovania. Poučí sa, a začne sa zdravo stravovať, čo sa prejaví na jeho fyzickej kondícii.

Popri zdravotno – výchovnom zameraní je kniha svojim originálnym spracovaním textu a obrazovej časti významným prostriedkom na rozvoj estetického vnímania u detí, jazykových a čitateľských kompetencií. Kniha je určená deťom útleho, predškolského a mladšieho školského veku, rodičom detí, pedagógom na motiváciu pri utváraní správnych stravovacích návykov.

Knižka vychádza v reedícii po 33 rokoch. Vzhľadom na skutočnosť, že pribúda obéznych detí je v súčasnosti aktuálnosť zdravej výživy a utvárania správnych stravovacích návykov už od najútlejšieho veku ešte významnejšia nielen na Slovensku, ale v celej Európskej únii, ktorá v tomto smere prijala mnohé opatrenia a projekty.

Ďalšie informácie

ISBN

978-80-88954-55-2

Formát

A5

Počet strán

18 farebných

Väzba

brožovaná

Rok vydania

2009

Vydavateľ

AT PUBLISHING, s.r.o.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Čudná torta”